Absolventi

Obrázek kontaktu
Zvukař



Další údaje

1999 - 2003 Střední odborná škola elektrotechnická - Studijní obor: Strojírenská a elektrotechnická zařízení, zaměření: Silnoproudá elektrotechnická zařízení

2003 – 2004 Vyšší odborná škola elektrotechnická - absolvování 1 semestru lékařské elektrotechniky (Pardubice)

2003 Získání § 5 o odborné způsobilosti v elektrotechnice

2006 - 2008 Soukromá Vyšší Odborná Škola Filmová (Písek) - Obor: Obraz a zvuk ve filmové, televizní a rozhlasové tvorbě - zaměřeno na zvuk - Ukončení: absolutorium, Diplomovaný specialista (DiS.)

2008-2010 Filmová akademie Miroslava Ondříčka FAMO (Písek) - Obor: Zvuk v audiovizuální tvorbě - Ukončení: státní závěrečná zkouška, Bakalář umění (BcA.)

 

Profesionální praxe

Asistent zvuku:

2007 pohádka Nejkrásnější hádanka režie ZdeněkTroška

2008 seriál První krok

2008 seriál Škola na výsluní

2009 seriál Vyprávěj režie Biser Architev

2014 film Andílek na nervy

2016 film The Orphan Chief

 

Mistr zvuku:

2008 seriál Škola na výsluní (Česká Televize) režie Miroslav Balajka

2008 film a seriál Ať žijí rytíři režie Karel Janák

2008 mistr zvuku v Divadle na Vinohradech

2008 televizní film Svědomí Denisy Klánové - režie Miloš Zábranský

2009 dokument O Chartě režie Olga Sommerová

2009 cyklus dokumentů České milování (Febio)

2009 natáčení pořadů pro televizi Óčko

2010 Absolventský film Automatic for the People, režie Jan Vejnar (vítězný film na MFSF Písek 2010)

2010 dokument Portréty slavných – Gábi Vránová, režie Tomáš Kepka

2010 Natáčení reklamy pro CORNY

2010-2011 film Listopad (USA/CZ), režie Garry Keith Griffin, Josef Lustig

2013 dokument K oblakům vzhlížíme režie M. Dušek

2014 film Marguerite (FR/CZ)

2014 dokument Hvězdy za železnou oponou režie Pavel Jirásek

2014 dokumentární cyklus Kmeny (Punk)

2014 film Správnej dres (druhý štáb)

2015 film Rudý kapitán režie Michal Kollár (CZ,SK,PL)

2015 dokumentární cyklus Dokud nás víra nerozdělí (Česká televize)

2015 dokumentární cyklus Kaple duše rodů (Česká televize)

2016 film Špína (CZ,SK) režie Tereza Nvotová

2016 seriál Labyrint II. režie Jiří Strach

2016, 2017 seriál Ohnivé kuře

2017 seriál Modrý Kód

 

Další profesionální aktivity

Spolupráce se společnostmi: OTESOUND, Bystrouška, Česká televize, Scilencio, DISK, Musicdata, Panter, Sleepwalker, Beep a další

 

Ostatní zkušenosti a znalosti

Elektronika a elektrotechnika

zvuková postprodukce v ProTools

praxe se zvukovými zařízeními: SQN, SOUND

DEVICES, AATON CANTAR, FOSTEX, ZOOM,

TASCAM, Lectrosonics, Sennheiser, Wisycom…