11.10.2017 diváci na projekci studentských filmů z Písku pořádané iShorts v pražském BIO OKO rozhodli, že nejlepším byl snímek Fleur (režie: Oliver Beaujard).

Slavnostní imatrikulace studentů FAMO v Písku proběhla 10.10.2017 v nádherném prostředí Kaple. SV. Trojice u řeky Vltavy. Fotografie dále v článku.

imatrikulace17d

imatrikulace17b

imatrikulace17c

Hlavní cenu za film "Fleur" spolu se šekem v hodnotě 50.000,- Kč si na Noci filmových nadějí 2017 pořádané TV Nova odnesl student Oliver Beaujard.

Na soutěži Rychnovská osmička 2017 získal 1. cenu v kategorii Snímky studentů filmových škol Patrik Ulrich se svým filmem "Soukromé lekce". Blahopřejeme!

Písecké filmové školy připravily ve čtvrtek 12.10.2017 v rámci Mezinárodního festivalu studentských filmů Písek tradičný den otevřených dveří. Více informací naleznete dále v článku.

den otevrenych dveri 2017

 

 

Studenti FAMO v Písku a SVOŠF Písek opět bodovali na festivalech. V článku dole zjistíte, které to jsou. Blahopřejeme!

Úspěchy na festivalu Kraťasy 2017

Na filmovém Festivalu KRAŤASY 2017 získali naši studenti tyto ceny:

Cena Poroty (hlavní cena festivalu) - film: Jsme přece lidi - režie: Jan Míka
Čestné uznání města Pelhřimova (cenu vybírají zástupci MPE) - film: Dobrá světla Karla Čabrádka - režie: Martin Kostelník
Čestné uznání poroty - Benny - režie: Michal Hruška

Čestné Uznání za film "Nosorožci"

Na festivalu Start Film Fest v Bystřici nad Pernštejnem 2017 získala čestné uznání za film "Nosorožci" režisérka Amálie Kovářová.

Ceny pro film "Do hrobu"

Student SVOŠF Písek David Bumbálek zabodoval hned 2x na festivalu Start Film Fest v Bystřici nad Pernštejnem 2017. Získal cenu za nejlepší hraný vysokoškolský film a zároveň cenu za nejlepší film festivalu.