Program oslav naleznete dále v článku.

25let 1200x628 program

Během letních prázdnin je provoz školy omezen. Více v článku:

Během letních prázdnin je provoz školy omezen. Kvůli čerpání dovolené jsou zaměstnanci dostupní pouze průběžně na telefonu nebo na mailu. Studijní oddělení kontroluje mail cca 1x týdně. Přihlášky ke studiu a veškerá pošta jsou přijímány na pobočku České pošty.


Fasování techniky o prázdninách:

Štáb pošle řádně vyplněnou žádanku na techniku týden před vyzvedáváním na oba dva maily technického oddělení: david.kotrba@filmovka.cz, milan.lojda@filmovka.cz

Fasování techniky je možné ve všední den od pondělí do pátku 8 – 16 hod. Je potřeba vždy domluvit konkrétní čas. Po 16. hodině ve všední den, o víkendech a státních svátcích je fasování a vracení techniky zpoplatněno částkou 1.500,- Kč.

Pedagog píseckých filmových škol Jan Svatoš natočíl nový dokumentární film s názvem Až zařve lev. Přečtěte si o něm zde.

S lítostí oznamujeme, že zemřel dlouholetý pedagog píseckých filmových škol, režisér MgA. Radovan Urban. Do našich myslí se zapsal nejen svou tvorbou a pedagogickou činností, ale i širokým všeobecným a kulturním přehledem a humorem.

26. 2. 2021 proběhne na píseckých filmových školách DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ online od 10 do 13 hodin. Podrobnější informace s programem naleznete zde.

S lítostí oznamujeme, že zemřela dlouholetá spolupracovnice a pedagožka píseckých filmových škol Mgr. Eva Jurinová. Patřila ke skutečným profesionálům ve svém oboru a škola v ní ztrácí skvělou a zodpovědnou vyučující. http://www.stylenew.cz/ foto: Lenka Hatašová, iDNES.cz

 

parte