Studentky Barbora Kočičková a Andrea Kmecová zvítězily v soutěži, kterou uspořádala pro písecké filmové školy Hudebnibanka.cz - Fontána. Cenou za nejlepší použití hudby v audiovizuálním díle je licence pro internetové komerční užití hudby. Blahopřejeme!

http://www.hudebnibanka.cz/

Pedagog píseckých filmových škol Jan Svatoš natočíl nový dokumentární film s názvem Až zařve lev. Přečtěte si o něm zde.

S lítostí oznamujeme, že zemřel dlouholetý pedagog píseckých filmových škol, režisér MgA. Radovan Urban. Do našich myslí se zapsal nejen svou tvorbou a pedagogickou činností, ale i širokým všeobecným a kulturním přehledem a humorem.

26. 2. 2021 proběhne na píseckých filmových školách DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ online od 10 do 13 hodin. Podrobnější informace s programem naleznete zde.

Changing Face International Film Festival (Austrálie) - Monthly Winner of Best Horror Short

Los Angeles Cinematography Awards (USA) - Best Original Music Score, Best Lighting

Golden Nugget Film Festival (London) - Best Drama Short, Best Original Score

S lítostí oznamujeme, že zemřela dlouholetá spolupracovnice a pedagožka píseckých filmových škol Mgr. Eva Jurinová. Patřila ke skutečným profesionálům ve svém oboru a škola v ní ztrácí skvělou a zodpovědnou vyučující. foto: Lenka Hatašová, iDNES.cz

 

parte