Koncertní a zvukový inženýr. Na Písecké škole vystudoval obor obraz a zvuk. Jako aktivního hudebníka, který přišel ze školy výroby hudebních nástrojů, to Dominika pochopitelně táhlo nejvíce ke zvukové tvorbě.

Po absolvování školy pracoval jako “placový" zvukař, asistent zvuku na filmech a reklamách a věnoval se studiové postprodukci. Ovšem postupem času Dominika opět přitáhla zpět hudba a začal se věnovat práci koncertního zvukového mistra a realizování hudebních nahrávek českých i zahraničních umělců. Stal se také rezidentním zvukařem v českých hudebních klubech nejprve Roxy a pak v Paláci Akropolis a Meetfactory.

Jako koncertní zvukař procestoval 32 zemí světa s umělci rozličných žánrů. Za zmínku stojí pravidelná spolupráce s interprety jako např. Ben Cristovao , Hidden Orchestra (UK), Škwor, Black Lips (USA), Poppy Ackroyd (UK), Floex&Tom Hodge (CZ/UK),  Khoiba a mnoho dalších. V posledních letech také spolupracuje na velkých koncertech v O2 aréně a fóru Karlín s předním českým show designerem Martinem Hruškou. Realizoval například i velké koncerty Leoše Mareše, Dary Rollins a Rytmuse.

Do je ho portfolia také patří nahrávání, mix a mastering především live nahrávek např. Hidden Orchestra -  Live at Attenborough Centre for the Creative Arts (label TruThoughts), Nebo Floex&Tom Hodge - John Doe Arise (Live in Prague)  (Label Mercury KX).

Citát: Písecká filmová škola mi dala přístup k informacím od praktiků i skutečných legend filmové branže. Zpětně oceňuji především kreativní, takřka “rodinnou” atmosféru, která vytváří inkubátor pro vznik nových talentů. Studentům přeji, ať se jim podaří z jejich studia vytěžit maximum a nebojí se experimentovat.