- Když jsem přišel na přijímačky SVOŠF před budovu školy, končící studenti nám pokládali záludné otázky, například: Jaká je teplota chromatičnosti ředitelových očí! Tak schválně?

- Měl jsem moc rád přednášky profesora Kubíka z Dějin Umění, nebo pana profesora Urbana z filmových laboratoří: Saze na Emulzi je sviňa, víme?

- Lepší spolužáky jsem si nemohl přát, s mnohými se vídám dodnes a i pracovně. Tolik úžasných a talentovaných lidí.

- Škola mi umožnila splnit si svůj “Nesplněný sen" - natočit loutkový animovaný kraťas na 35mm film. Celý proces výroby - od technického scénáře, stavby kulis, výroby loutek, animování, natáčení, ozvučení u Brunclíků, míchání na Barrandově a stříhání na 35mm střihovém stole s magnetickým pásem až po Dramaturgický zásah pedagogů. Prostě zkušenost k nezaplacení. Tímto chci znovu poděkovat mým spolužákům, kteří se na tvorbě Nesplněného snu podíleli a samozřejmě - pedagogům školy.

Dá se říct, že škola v Písku mi dala přesně to, co jsem potřeboval k nastartování dráhy v oblasti filmu.

Po škole mi starší absolventi pomohli pokračovat. Díky nim jsem měl možnost dostat se na filmový plac celovečerních filmů, reklam a videoklipů nebo do procesu castingu herců po boku známých režisérů.

Od roku 2006 do současnosti pracuji ve společnosti Universal Production Partners www.upp.cz, kde jsem zhruba 10let pracoval jako Digital Color Grader a nyní působím jako VFX Breakdown editor.

Seznam projektů, na kterých jsem pracoval:

https://www.imdb.com/name/nm1781267/?ref_=fn_al_nm_1