Contact


+ 420 732 225 926
famo.productions@filmovka.cz

Client: Knihovna Gelasta Vodňanského (CZ)

Můžete mít za sebou mnoho úspěšných projektů, ale jen pár z nich se stane vaší srdeční záležitostí. Natáčení Vodňanské pohádky mezi tyto vzácné projekty bezesporu patří a to díky filmařům Davidovi Kotrbovi a Danielovi Wellerovi, kteří i přes limitující podmínky s natáčením souhlasili a projektu věnovali mnoho úsilí a příprav. Svou profesionalitu prokázali nejen za kamerou, ale také v přístupu k malým hercům, které dokázali nadchnout a vtáhnout do natáčení. I díky tomu celý projekt probíhal hladce a pro všechny zúčastněné se stal krásným zážitkem s památkou na celý život.

Kateřina Nováková Mašlová
ředitelka
Knihovna Gelasta Vodňanského

Client: Mirotické Setkání Loutek a Hudby (CZ)

Děkuji za skvělou a velmi rychlou profesionální práci týmu DANIEL WELLER & DAVID KOTRBA z FAMO Písek! Z původní myšlenky udělat krátké promo video na koncert Vojty Dyka and D.Y.K. vznikla velmi působivá video pozvánka do královského města Písek a jeho krásného okolí! David s Danielem vše v rychlosti sobě vlastní zprodukovali a natočili! Neuvěřitelně rychle ztvárněná “myšlenka”! Děkuji za parádní práci a budu se těšit na další spolupráci s tímto týmem!

Ladislav loisa Tomeš – principál festivalu 20. Mirotické setkání loutek a hudby & koncertu VOJTĚCH DYK and D.Y.K. 3.8.2023

Client: Wittmann Battenfeld (CZ)

Na základě požadavku naší firmy na vytvoření nové firemní vizitky se mi do rukou dostal kontakt na pracovníky Filmové Akademie Miroslava Ondříčka v Písku pana Daniela Wellera a pana Davida Kotrbu. Po krátkém, velmi věcném a konstruktivním jednání došlo k dohodě a následně k objednávce tvorby této videovizitky u zmíněné firmy. Od počátku spolupráce jsem oceňoval velmi profesionální přístup a kreativní nápady při sestavování scénáře. Osobně jsem se účastnil natáčení jednotlivých obrazů. Ocenil jsem i naslouchání naší zpětné vazby a připomínek, které byly v konečném výsledku zohledněny. S finální podobou videovizitky jsem opravdu spokojen a dostávám i velmi kladné ohlasy od našich zákazníků při použití této videovizitky v našich prezentacích.
Filmovou Akademii Miroslava Ondříčka v Písku bych proto určitě doporučil pro tvorbu těchto audiovizuálních podkladů.

Ing. Michal Slaba
Jednatel Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o.

Client: Scots Hoose (SCT)

Working with David Kotrba and Daniel Weller was an absolute pleasure. From first meeting to final cut, their professionalism shone through. The film Fair Helen for Scottish schools was shot in winter and summer, showing their commitment to film. Whatever needs or demands I had as producer, Kotrba and Weller were there with brilliant support and advice. There’s no doubt about it. These guys make great films.”

Matthew Fitt, Scots Hoose
www.scotshoose.com


Client: Cirkevného konzervatória v Bratislave (SK)

Spolupráca s Dávidom a Danielom bola absolútne bezproblémová, sú skvelý tím, čo sa odráža aj na výborných výsledkoch ich tvorby. Nielenže vypracujú materiál podľa zadania, ale pridajú k nemu aj svoje profesionálne skúsenosti a umelecké “oko”. Filmy a dokrútky, ktoré vytvárajú, sú tak vizuálne pútavé, naplnené obsahom a citlivo prepracované presne podľa požiadaviek.

Mgr. art. Katarína Želinská, Cirkevného konzervatória v Bratislave

Client: Technische Hochschule Rosenheim (DE)

We appreciate the work with The Film Academy of Miroslav Ondricek in Pisek. Daniel and David did a wonderful job producing excellent and professional filming material for a wonderful marketing video on our international programmes, which we will use in our international marketing campaigns in future. Thank for your time and effort!

Dipl. Wirtschaftssinologin (FH) Tatjana Erlewein
Project Coordinator, International Office Rosenheim

Client: Centar Sirius (HR) on behalf of the EU Commission

At the first project meeting, when Daniel presented us with potential ways of making the film, I knew I had found the perfect partners. ‘The Nest’ not only perfectly portrays the situations that young people encounter when leaving care, but also reflects the dedication of Daniel and David to this topic. They fulfilled all our requests promptly and precisely, trying to please us all. If you have seen ‘The Nest’, then you will surely understand how much effort and dedication was invested in creating such a good project result.

MgA. Marina Horvat, Expert Associate for Projects and Programs at Sirius