Studium na Filmové Akademii Miroslava Ondříčka v Písku bylo, jak říká, jeden z mezníků jeho života, tlustá čára za jeho dosavadním životem. Rozhodnutí, které ovlivnilo a ovlivňuje jeho svět, kterému propadl. Svět který vidí, nebo vytváří skrz objektiv kamery.

Již během studií pracoval s předním českým kameramanem a režisérem F.A.Brabcem, nejprve jako asistent (film Máj), asistent a kamera operátor akčních scén, např. film Kajínek a nakonec i jako druhý kameraman, např. první český 3D film V Peřině. Současně pracoval na dalších filmech, seriálech, ať jako asistent, kamera operátor, nebo jako hlavní kameraman na svých krátkých studentských filmech, např. Malá pražská víla, Prstýnek a absolventském filmu, kde zfilmoval jednu z Erbenových balad Lilie. Pro TV NOVA za posledních 10 let natočil na stovky krátkých reportáží a publicisticko-dokumentárních pořadů převážně pro magazín Víkend, studiové Live pořady (Snídaně s Novou, Televizní noviny), nebo v současnosti startující pořad Upgrade. Nevyhýbá se ani videoklipům, např. zpěvačka Kristína, Rozchodový reggaeton nebo komerčním projektům, jako je reklama.

S kamerou procestoval svět od Asie po Ameriku. Setkal se profesně se světově známými lidmi a pracoval na místech, kam by se často jako běžný člověk nedostal.