Po vystudování Gymnázia Elišky Krásnohorské v Praze složil absolutorium na katedře střihové skladby na SVOŠF v Písku. Už v průběhu studia se ale jeho zájem stáčel spíše ke grafickému designu. V roce 2009 vytvořil mj. i současné logo SVOŠF. Zároveň je autorem kompletního vizuálního stylu pro tři ročníky Filmového festivalu v Písku (2009, 2010, 2011). Po krátkém studiu na katedře animace na FAMO se začal věnovat práci grafického designera naplno. 

Po více než deseti letech typické práce grafického designera na volné noze se rozhodl naplno věnovat své umělecké tvorbě. Na instagramový účet @posterlad – www.instagram.com/posterlad pravidelně postuje plakáty, prodává je na svém eshopu (www.posterlad.com) a během pěti let práce na projektu PosterLad měl možnost spolupracovat s několika značkami – např. Pringles, Hewlett Packard, Adobe, H&M nebo Julius Meinl. Za svou práci byl také oceněn dvěma mezinárodními designovými cenami. Jeho práce byly vystaveny na několika festivalech a výstavách v Evropě, USA, Ekvádoru a Číně.

Studium na obou píseckých školách a zároveň možnost graficky ztvárnit identitu pro tři festivalové ročníky mu daly poprvé přičuchnout k práci na větších projektech, z čehož těží dodnes. Znalosti střihové skladby a základů animace využívá při vytváření digitálního umění, tzv. NFTs, která publikuje na světově nejprestižnější platformě SuperRare. 

"Na studium v Písku vzpomínám opravdu rád. Nejen, že jsem poprvé opustil domov v Praze a zkusil život v jiném městě, ale především jsem poznal v Písku skvělé lidi, se kterými spolupracuji a vídám se dodnes. Na celém studiu se mi líbilo, že jsme byli tlačeni do praktického užití nabytých znalostí. Zkusil jsem si všechny možné střihačské disciplíny a po složení absolutoria jsem byl připravený dělat v jak v televizi, tak i ve filmu nebo reklamě. Ač jsem nakonec zvolil kariéru designera, znalosti a zkušenosti z Písku už mi nikdo nevezme."

Ocenění

2019 - Silver A’ design Award in Graphics and Visual Communication Design Category

2020 - German Design Award Winner in Excellent Communications Design

Výstavy

2021 - výstava v Protein Studios v Londýně

2018 - stála výstava v Pražském kongresovém centru

2018 - výstava na Czech Design Week Podzim 2018

2018 - výstava na finálovém výběru na Ecuador Poster Bienal 2018

2018 - výstava na finálovém výběru na Trnava Poster Triennial 2018

2017 - výstava na Arizona State University

2017 - výstava na Czech Design Week Jaro 2017

2017 - solo výstava v Kávarně Pelíšek v Praze